نویسنده بزرگ

زمین از انسان و انسانیت درست شده است. انسان را در میان کوچه ها و انسانیت رادر

لابلای کتاب ها می توان یافت.

ویکتور هوگو

کتاب، بزرگ‌ترین اختراع بشر است.

ویلیام شکسپیر

من هیچ غمى نداشتم که خواندن یک صفحه کتاب از بین نبرده باشد. کتاب، عمر دوباره

است. در دنیا لذتى که با لذت مطالعه برابرى کند، نیست.

مُنْتِسکیو

خوشبخت، کسى است که به این دو چیز دست‌رسى دارد،  کتاب‌هاى خوب و دوستانى

که اهل کتاب باشند.

ویکتور هوگو

کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که

ملاقات می‌کنید.

مک لوهان
 
بهترین دوست من کسی است که کتابهایی را به من هدیه کند که تا به حال نخوانده

باشم.

لینکلن

بهترین هدیه بمن کتابی است که تا بحال نخوانده باشم!!!

نیایش!نیشخند

وبلاگ معرفی کتابbig writer یک سالگیت مبارک!

این وبلاگ در تاریخ :91/12/4 تاسیس شد و اولین پستش رو با نام "معرفی نویسنده : جی.کی.رولینگ" در تاریخ 91/3/13 گذاشتم! تنها نویسنده ی این وبلاگ منم و این وبلاگ فعلا دارای 97 پست هست.عاشق وبلاگم هستم و قسم می خورم تاجایی که بتونم به کار در وبلاگم ادامه بدم و هیچوقت وبلاگم رو نبندم.

این وبلاگ رو برای این ساختم(لینک ها رو قرمز کردم):

اول از همه جی.کی.رولینگ نویسنده ی بزرگ،ملکه ی قصه ها،بهترین نویسنده دنیا باعث شد این وب رو درست کنم. که به همین خاطر هم اسم وبلاگم رو big writer به معنی نویسنده بزرگ گذاشتم!

دوم اینکه دوست داشتم تمام کتاب هایی که خوندم رو به همه ی کسایی که دوستدار کتابن معرفی کنم.و تمام سعیمو کردم که بهترین ها رو معرفی کنم.روی اینجا کلیک کنید تا همه ی کتابهایی که معرفی کردم ببینید.

سوم اینکه می خواستم بیوگرافی نویسنده های بزرگ و خوب رو بذارم.تا هممون اهمیت اینکه چه قدر یه نویسنده شخص مهمیه رو بفهمیم.تا اگه یه کتابی رو خوندیم اسم نویسنده رو بخونیم. همون قدر که طرفدار کتابیم طرفدار نویسنده ش باشیم تابدونیم که اونا چجوری زندگی می کردن و درواقع اهمیت نویسنده رو بفهمیم.روی اینجا کلیک کنیند تا همه ی نویسنده هایی رو که معرفی کردم ببینید.و البته اینم بگم که این موضوع درباره ی شاعر ها هم صدق می کنه بخاطر همینم شاعرهای بزرگ هم معرفی کردم. از اینجا می تونین اون ها رو ببینبن.

چهارم اینکه می خواستم داستان هام و شعر هام قدم به جایی فراتر از دفترهام بذارن و بتونم تمام شخصیت هایی رو که خلق کردم و شعرهامو به جایی ناشناخته که خودم هیچوقت نبودم ببرم ذهن شما. که به دلایلی از این کار منصرف شدم و همچنان مثل قبل دارم صبر میکنم تا کتاب هام یه روزی چاپ بشه.هرچند نتونستم تحمل کنم و یکی از شعر هامو به اسم بهار را سوغات از قلب ادم برفی اورده ام و یکی از نوشته هام رو به اسم مرز یخی رو گذاشتم.

پنجم اینکه میخواستم اعتقاداتم و بعضی از افکارم رو بنویسم. بعضی افکارم مثله اینکه نویسنده های ایرانی هم خوبن.روی اینجا کلیک کنید تا یکی از اونا رو بخونین.

ششم این که میخواستم به عنوان یک هری پاتریست مطالبی رو درباره ی هری پاتر بذارم.دوست داشتم وبم برای هری پاتریست ها هم پایگاه جالبی باشه . روی اینجا کلیک کنید تا مطالبم رو در باره ی هری پاتر بخونین.

هفتم اینکه بتون م بعضی از کتاب ها رو تایپ کنم و در اختیار کسایی که مشتاقن بذارم. و به همین خاطر یه کتابی که برنده ی نظر سنجی شده بود رو تصمیم گرفتم تایپ کنم به اسم: نفرین اردوگاه دریاچه سرد . چندین فصل رو در چند پست تایپ کردم ولی دیگه ادامه ندادم چون به این نتیجه رسیدم که طرفدارای زیادی نداره و از طرفی کتاب به اندازه ای ارزش نداشت که بخوام اون همه وقت رو براش بذارم.می تونین همه ی قسمت ها رو ا اینجا بخونین.جدیدا با اینکه زیاد با دانلود کردن کتاب موافق نیستم چون هم حق نویسنده ضایع میشه هم چشم خودمون در میاد و... کتاب برای دانلود میذارم. ولی بنظر من تاجایی که میتونید کتاب هارو دانلود نکنید و سعی کنید خود کتاب رو تهیه کنید.ولی بعضی موقع ها دانلود اشکال نداره. مثلا اون موقع که تازه داشتم هری پاتر میخوندم کتاب هری و جام اتش 1و2 گیرم نیومد و گفتم پسرخالم از تهران برام بخره ولی از اونجایی که صبر نداشتم اونو دانلود کردم و خوندم ولی چشمام در اومد!!!

هشتم اینکه بعضی شعر های قشنگ رو به بقیه معرفی کنم و بذارم تا بقیه بخونن و لذت ببرن . از اینجا می تونین اونا رو بخونین.

نهم اینکه دوستداشتم مسابقاتی برگزار کنم که توش برنده داشته باشیم و اثر ها ی همدیگه رو نقد کینم که با اینکه دوتا مسابقه برگزار  کردم دو سه نفر شرکت کردن! حتی با اینکه یکیشون هم هنوز پست ثابت دومه و  تا ابد هم فرصت داره! به هر دلیلی این بخش از وبم زیاد طرفدار نداشت!

و دهم و اخرین مورد این بود که می خواستم روش های نویسندگی رو بنویسم که با توجه به نتیجه ی مسابقه نویسندگی منصرف شدم ولی حتما این طرحم رو بزودی عملی می کنم.

 

 

 

 امیدوارم حوصلتون رو سر نبرده باشم. به هر حال اینا توضیحاتی بود که باید بمناسبت اولین سالگرد وبلاگم بذارم.                                                                               

یه چیزی رو بگم:من فقط نویسنده و مدیر این وبلاگ هستم و تمام این مطالبی هم که می نویستم و این وب مال شماست  big writer برای خواننده هاشه و فقط به خاطر اونا وجود داره.                                                                                                     

همیشه سعی می کنم که از هیچ سایتی کپی نکنم ولی ناچارم گاهی اوقات بعضی از مطالب رو از سایت های دیگه بگیرم و همیشه هم منبع رو ذکر می کنم.چون به عنوان   یه وبلاگ نویس اون ها رو درک می کنم. مطلبی که  خودت زحمت کشیدی براش رو توی یه سایت دیگه میبینی چه حس بدی داره.اگه کپی میکنین که نباید بکنین! منبع رو ذکر  کنین!                                                                                                          

خیلی ممنونم از تمام کسایی که تا الان با نظراشون باعث دلگرمی من شدن:پریا،مطهره،الهه،مهرانه ،هانیه،پریسا،اوا و ایدا، انیس،اروین و....

یه چیز دیگه رو هم بگم: من از روی نظرات به راحتی می فهمم کی مطلب رو خونده و کی نخونده! اونجوری که من فهمیدم فقط چند نفری می خونن و می خواستم معذرت بخوام اگه مطالبم برای بعضیا جذابیت نداره!

اگه میشه توی نظرات بگین کدوم بخش وبلاگم رو بیشتر از همه دوست دارین و از کدوم بخش زیاد خوشتون نمیاد!نظر واقعیتون رو بگید! اصلا ناراحت نمی شم!بغل

با وجود اینکه پول نداشتم به خاطر درخواستهای شما  رقتم قنادی یکی کش رفتم!نیشخند

/ 22 نظر / 52 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ملیحه

سلام عزیزم!!!!! تولدت وبت مبارکککککککککککککککککککککک.... ایشالا هزار سالگیشو ببینی...[نیشخند] +آقا خیلی نامردی من کیک میخوام!

ملیحه

سلام عزیزم!!!!! تولدت وبت مبارکککککککککککککککککککککک.... ایشالا هزار سالگیشو ببینی...[نیشخند] +آقا خیلی نامردی من کیک میخوام!

مهـــــــــــــــرانه

سلاممم مبارررررررک باشه[ماچ] هـــــــــــی خدا می بینی عمر چه زود می گذره؟ انگار همین دیروز بود که یه دختر به اسم نیایش اومد وبم و گفت: سلام فک میکنم ما دوستای خوبی برای هم میشیم ما شباهت های زیادی با هم داریم خوشحال میشم سر بزنی... . . . یادتـــــــــــــه؟؟؟؟ اولین پستی که ازت دیدم مربوط به تولد دنیل بود! یادش بخیییییییر[بغل][ابرو] چه کیک خوشگلی[خوشمزه] ایشاالله 1000000000000سالگی وبلاگتو جشن بگیری...[ماچ]

مطهره

آپم ولي باورت نميشه كجا: وب هري پاتريم[خجالت][بغل] ولي نميدونم چرا يهو زد به سرم كه آدرسش رو عوض كنم و عوض كردم: اينه آدرسش: http://hp7-fantasybooks.mihanblog.com/ كمتر از 3 تا نظر هم قبول نيست[نیشخند] راستي اگه وبي رو ميشناسي كه هري پاتري باشه بهم معرفيش كن

مطهره

آپم ولي باورت نميشه كجا: وب هري پاتريم[خجالت][بغل] ولي نميدونم چرا يهو زد به سرم كه آدرسش رو عوض كنم و عوض كردم: اينه آدرسش: http://hp7-fantasybooks.mihanblog.com/ كمتر از 3 تا نظر هم قبول نيست[نیشخند] راستي اگه وبي رو ميشناسي كه هري پاتري باشه بهم معرفيش كن

نیلوفر

وبت خیلی خوفه! می شه لینکم کنی؟ خوشحال می شم بیای آپم

maral چانگ

وااااااای!مبارک باشه ایشالله!ایشالله 100 ساله بشه big writer ! مرسی که خبرم کردی!

آتنا

سلام تفلدی تفلدی مبارککککک به سلامتی بچرخه ایشالا همیشه!

آروین

سلــــــــــــــــــــــــام!! وااااای چرا بهم نگفتی نیایش؟؟ تولد یک سالگی وبت رو با تمام وجو تبریک میگم!! واقعاً بهره بردم!! راستی من یه وب شخصی زدم!! violinspeech.blogfa.com خوشحال میشم بیای!!

انیس

هر چند یه خرده دیره ولی تولد وبت مبارک صدسال به این سالا[هورا]