نویسنده ی بزرگ

♥نارنجیـــ نوشتـــ هایـــ یکـــ ویزلیـــ موقهوه ایـ ...♥

سلام!Coffee Screen

چقدر این جا خلوته! الان یه حس عجیبی دارم چون دارم بعد از یه مدت خیلی طولانی دوباره تو وب آپ می کنم. یه معذت خواهی به همه خواننده های وبلاگ و فن فیکشنم(مخصوصا فن فیکشن) بدهکارم.For You

عاغا مگه مدرسه و درس و کلاس زبان و... میذارن بیایم وب رو به روز کنیم؟Rolling Pin

دلم واسه تیراندازی تنگ شده...فعلا یه مدتیه که کلاس تیر اندازی تعطیله... دلم واسه صدای کمان وقتی تیر رو رها می کنی تنگ شده...

                                                  ***

مدرسه خیلی بهتر از اونی شد که فکرشو می کردم. الان با دوتا از بهترین و باحال ترین دوستای دنیا توی یه کلاس جفت هم میشینیم و علاوه بر اون سرویسمون هم یکیه!

خوشبختانه هم بهاره و هم ریحانه رابطه شون با کتاب خوبه و من و بهاره به هم کتاب می دیم. الان من یه نفر دیگه هم به هری پاتر دچار کردم. بهاره داره جلد 2 هری پاتر رو میخونه و من باز باید خودمو کنترل کنم و داستان رو لو ندم!!! ریحانه هم الان جلد دوم گرگ و میش رو میخونه!

عاغا مادر معلم ریاضیمون فوت کرده و به همین دلیل ما چند جلسه ست که زنگ ریاضی ها بیکاریم. زنگ ریاضی ما هر کدوم یه کتاب دستمون گرفته بودیم و دبیر زبانمون سر کلاس بود. بعد از بس ما خوش شانسیم کتاب ریحانه رو گرفت و ازمون پرسید کتاب چیه و اینا. عاغا منم گفتم این کتاب دومشه اونم گفت اشکال نداره شروع به خوندنش کرد...

چون 5-6 ماه پیش این کتاب رو خوندم یادم نیست که عایا کتاب صحنه داشت یانه! هیچی دیگه تا آخر زنگ نابود شدم چون تا وسطاشو خوند و بقیه ش رو هم ورق زد.

                                                         ***

عاغا این بهاره، طرفدار جاسم بربریه. بعد هی شعراشو میخونه،درموردش حرف میزنه و... . بعد من هی احساس میکنم ولدمورت داره با کروشیو شکنجه م میده. کصافط عمه هم نداره.

منم یه بار وقتی تو دستشویی بود درشو قفل کردم و مجبورش کردم که بگه جاستین بیبر شبیه دختراست.

 

                                                      ***

از اونجایی که من علاقه ی زیادی به لیندزی استیرلینگ و ویولون و پیانو دارم ، امروز توی ادامه  فیلم هاشو که از آپارات گرفتم آوردم!!!

هر کی هم نبینه قطعا ضرر کرده!!!

حتی اگه شده یکی شون رو ببینید! 

و البته نظر یادتون نره... 


اول از همه بهاره اینو ببین این همونیه که گفتم:

 

 

دوم اینم اونیه که مطهره باید ببینه:

 

 

 

 

و بقیه ویدیو ها....

 

  

 

 

 

 

 

فعلا همینا بسه!

بقیه رو بعدا میذارم!!

نظر یادت نره! 

نوشته شده در ۱۳٩٢/۸/٦ساعت ٦:۳۸ ‎ب.ظ توسط نیایش| دیدگاهـ ()      قالب ساز آنلاین